Uredništvo    25. avgust 2013
Crvena zvezda je premagala Napredak

Pečnik pristreljal zmago

Nejc Pečnik je na tretji prvenstveni tekmi za Crveno zvezdo zabil svoj drugi zadetek. Zvezdi je z golom prinesel tri točke proti Napredku iz Kruševca.
Izključen kar med polčasom

V tretjem krogu srbskega prvenstva je Crvena zvezda pod vodstvom Slaviše Stojanovića gostovala pri Napredku iz Kruševca in se izvlekla z zmago, svojo drugo v letošnji sezoni. Zmagovalca tesnega obračuna (1:0) je v 20. minuti po lepi akciji z leve strani z "naletom" na drugo vratnico odločil slovenski reprezentant Nejc Pečnik, za katerega je bil to že drugi prvenstveni zadetek v letošnji sezoni. Zvezdaši so imeli sicer predvsem v prvem delu igre kar precej težav z nasprotnikom, v drugem polčasu pa so popravili svojo igro, vendar preveč grešili. Kljub temu je Pečnikov zadetek na koncu zadostoval za novo zmago. Tudi tekma v Kruševcu pa se je začela s šestminutno zamudo v znak protesta Crvene zvezde in tudi nekaterih drugih prvoligašev proti Srbski nogometni zvezi in njenemu predsedniku Tomislavu Karadžiću