Uredništvo    30. november 2014
Odlična predstava slovenskega reprezentanta

Pečnik dvojni asistent ob zmagi

Nejc Pečnik se je na beograjskem obračunu med Crveno zvezdo in OFK izkazal z dvema lepima asistencama in odigral ključno vlogo ob zmagi rdeče-belih z 2:1.
2.10.2017 | Evropske lige

Crvena zvezda je včeraj pred svojimi navijači gostila mestnega tekmeca OFK , ki je v dosedanjem poteku sezone pokazal dobro formo, saj trenutno na lestvici zaseda visoko peto mesto. Domači navijači so se z različnimi koreografijami in pesmimi priklonili spominu na tragično preminulega navijača Marka Ivkovića, ki je bil v Carigradu žrtev napada navijača Galatasaraya.

Rdeče-beli so se precej namučili z "romantičarji" in jih po trdi bitki premagali z 2:1. Zelo pomembno vlogo je pri tem odigral slovenski reprezentant Nejc Pečnik, ki se je izkazal z dvema lepima asistencama – najprej je v drugi minuti lepo pobegnil po levi strani in žogo dostavil na pladnju Aleksandru Kataiju, deset minut pred koncem pa je njegovo prebrisano podajo v prazen prostor izkoristil še Đorđe Despotović in postavil končni izid tekme.

Zvezda z 31 točkami zaseda drugo mesto na lestvici in za tri točke zaostaja za Partizanom, ki se bo danes pomeril z Novim Pazarjem, ki ga v letošnji sezoni vodi nekdanji trener ljubljanske Olimpije Milorad Kosanović.