Uredništvo    19. september 2011
Andre Villas-Boas bo porazu z Manchester Unitedom

To je bila čudna tekma

Trener Chelseaja Andre Villas-Boas meni, da je bila tekma proti Manchester Unitedu čudna, a dodaja, da bi njegovo moštvo lahko izvleklo več kot zgolj poraz.
Usoda ni več v mojih rokah
Manchester United je včeraj v derbiju kroga angleške Premier League porazil Chelsea. Rdeči vragi so nasprotnika potolkli že v prvem polčasu, v katerem so mu nasuli kar tri zadetke in tako že zgodaj rešili vprašanje zmagovalca derbija. Trener Chelseaja Andre Villas-Boas pravi, da je bil priča čudni tekmi, na kateri je semafor v prvem polčasu kar "ponorel" od zadetkov Manchester Uniteda.

"To je bila čudna tekma, zelo odprta in s številnimi priložnostmi za obe moštvi. Morda bi z nekaj sreče lahko izvlekli več. Imeli smo kar nekaj priložnosti, da bi izenačili oziroma celo zadeli prvi. Rezultat je v prvem polčasu ponorel, imeli pa smo priložnosti, da bi naredili kaj več," je po tekmi za Sky Sports povedal Portugalec

"Vrniti se po zaostanku z 0:3 je vedno težko, morali smo tvegati, hkrati pa se ne preveč izpostavljati. V drugem polčasu smo igrali boljše in imeli nekaj priložnosti, da bi vsaj izenačili. Končni rezultat te tekme je 'nor'," je še dodal trener Londončanov.