Uredništvo    11. avgust 2013
Chelsea zmagal navkljub veliki napaki avstralskega veterana

Schwarzer se ni proslavil

Avstralski veteran Mark Schwarzer je ob zmagi Chelseaja proti Romi naredil veliko napako in Italijanom podaril zadetek, zmago pa je tik pred koncem zagotovil Romelu Lukaku.
18.8.2017 | Evropske lige

Chelsea je na zadnji prijateljski tekmi na turneji v ZDA z 2:1 ugnal italijansko Romo, navkljub zmagi pa je status "zvezde" tekme pripadel 41-letnemu vratarju Marku Schwarzerju, ki je v prvem polčasu storil veliko napako, po kateri je Argentinec Erik Lamala zlahka dosegel prvi gol na tekmi. Chelsea je v drugem polčasu izid uspel preobrniti v svoj prid, po tem ko sta zadela Frank Lampard in povratnik Romelu Lukaku, ki je zmagoviti zadetek dosegel minuto pred koncem tekme.
Komentarji: 8
CFC. 11.8.2013, 23:18 Prijavi komentar
Saj nisem rekel, da ni kriv. Seveda je, ampak tako kot je povedal zidane, žoga se nikoli ne vrača v smeri gola ampak ob golu. Ker se lahko zgodi to tudi Casillasu, Buffonu, Cechu in podobnim najboljsim na svetu.
zinedine_zidane 11.8.2013, 17:50 Prijavi komentar
CFC je čist prav povedu...tist ko je kdaj igral nogomet ve da se mora žoga golmanu vračat stran od gola in ne v gol, še posebej pa ne take zajebane skokice
Chelsea15 11.8.2013, 15:43 Prijavi komentar
CFC. čista napaka golmana drugače pa Lampard z njegovim strelom spet :)
luka1992 11.8.2013, 15:20 Prijavi komentar
CFC.@ in kaj je Bertrand narobe naredil ? daj prosim te , tu je čista napaka golmana , ki mu je ne zamerim , ker je drugače odlično branil drugače . Drugače pa slab prvi polčas in dober drug polčas, Blackman je branil dobro v drugem , se je pa zelo poznalo da je prišel Hazard v igro , takoj so postali nevarnejši,, Torres pa eh adijo
ChelseaFCFan 11.8.2013, 14:57 Prijavi komentar
Ojojojojoj....
KTBFFH 11.8.2013, 14:49 Prijavi komentar
Na takem nivoju mora golman obvladat igro z nogo, tko da tole o skokici so buče... Lahko bi tud iz prve izbil, če je nesiguren... Po tej logiki se golmanu potem sploh ne vrača žoge, ker je zaradi terena lahko vsaka žoga skokica... Se nardi, glede na to da so na koncu zmagali in da je le prijateljska sploh nima veze oz. je le dobra lekcija ob dobrem času :)
CFC. 11.8.2013, 14:24 Prijavi komentar
Kakšno žogo pa je dobil? skokico od Bertranda, ki niti to neve, da se žoga ne poda v gol ampak zraven gola.
reddevils 11.8.2013, 14:17 Prijavi komentar
Dober zacetek,deloval mi je kot klovn :D Lukaku pa je klasa...Sicer pa Nogomania,za Romo ni dal gola Lamala temvec Lamela,popravite:)