Uredništvo    27. september 2015
Mourinho po remiju v Newcastlu

Ocena? Minus ena

Za igro, ki jo je Chelsea igral v prvem polčasu tekme proti Newcastlu, bi Jose Mourinho svoji ekipi dal oceno minus ena. Ob polčasu je želel zamenjati kar šest igralcev.
17.8.2017 | Evropske lige
Nova tekma, novo razočaranje. Chelsea spet ni uspel zmagati, z gostovanju v Newcastlu se je domov vrnil le s točko. Dolgo pa je kazalo še huje, kajti Newcastle je vodil že z 2:0, a sta Ramires in Willian naposled rešila Londončane.

Jose Mourinho tako ni mogel biti zadovoljen. In tudi ni bil. "Igro v prvem polčasu bi, na lestvici od ena do deset, ocenil z minus ena. Bili smo res slabi. Ob polčasu mi je bilo žal, ker sem imel na voljo samo tri menjave, saj bi jih želel opraviti šest," je Portugalec povedal po tekmi.

"V drugem polčasu smo igrali dobro. Ramires in Willian sta rešila tekmo. Prinesla sta intenzivnost, dinamiko. Newcastle se ob tem ni znašel. Ne razumem, zakaj smo en polčas igrali tako slabo, drugega pa tako dobro. Delali smo preveč napak, tako da je bilo nemogoče igrati."

Chelsea bi tri točke vsekakor močno potreboval, trenutno je namreč šele na 15. mestu v EPL