Uredništvo    30. september 2014
Liga prvakov, skupina G, 2. krog

Chelsea prvi z zmago v skupini G

Zadetek nekdanjega asa Benfice Nemanje Matića je bil dovolj za zmago Chelseaja v Lizboni, kjer je domači Sporting v drugem polčasu nevarno pretil in lovil izenačenje. Chelsea na vrhu skupine.
Saul: Nismo dovolj dobri
Štadion: Estadio Jose Alvalade, Gledalcev: 40734, Sodnik: Antonio Mateu (ŠPA)
Sporting Lizbona: Rui Patrício, Cedric Soares, Mouhamadou-Naby Sarr, Maurício (od 63. Paulo Oliveira), Jonathan Silva, Joao Mario, William Carvalho, Adrien Silva (od 80. Fredy Montero), Nani, Andre Carrillo (od 81. Diego Capel), Islam Slimani.
Trener: Jorge Jesus
Chelsea: Thibaut Courtois, Branislav Ivanović, John Terry, Luis Filipe, Gary Cahill, Eden Hazard (od 84. Mohamed Salah), Nemanja Matić, Cesc Fabregas, Oscar (od 71. John Obi Mikel), Andre Schürrle (od 58. Willian), Diego Costa.
Trener: Antonio Conte
Več sledi!
Komentarji: 5
luka1992 1.10.2014, 07:44 Prijavi komentar
Schurrle pa itak največji pajac
tekme nism gledu sm pa pogledal zdajle highlights pa me je kr glava boli,, kok je blo to lahko komaj 0:1 tut nevem, 5x 1 na 1 na ni blo gola pol pa še druge priložnosti heh
mikimaus 1.10.2014, 06:58 Prijavi komentar
Če je temu tako in je Chelsea res imel veliko neizkoriščenih priložnosti, mi je žal, da ni bil rezultat večji v korist plavih. Mogoče bo na koncu za MB igrala tudi gol razlika.
hazard17 30.9.2014, 23:12 Prijavi komentar
Chelseajevi igralci so imeli na tekmi ene 5x 1 na 1 z golmanom Sportinga:)
Albion_cfc 30.9.2014, 23:02 Prijavi komentar
"v drugem polčasu nevarno pretil in lovil izenačenje"... kot, da Chelsea ne bi imel vsaj enih 4 smrtnih šans :D