Damjan Tratnik   16. april 2013
Eden Hazard obžaluje izpad Chelseaja iz FA pokala

Chelsea je bil prestrašen

Zvezdnik Chelseaja Eden Hazard je priznal, da so Londončanom na polfinalni tekmi FA pokala proti Manchester Cityju zašibila kolena.
18.8.2017 | Evropske lige
Chelsea je v nedeljo izgubil bitko na predzadnji fronti v letošnji sezoni, po tem ko ga je v polfinalu FA pokala z 2:1 izločil Manchester City. Londončani bi tako sila klavrno sezono lahko popravili le z slavjem v evropski ligi, ki pa v Londonu vendarle nima takšne veljave kot domači pokal. Belgijec Eden Hazard je po porazu proti Manchester Cityju iskreno priznal, da je Chelsea v prvem polčasu tekmecu pokazal preveč spoštovanja.

"V prvem polčasu smo se prestrašili Cityja. Pokazali smo jim preveč spoštovanja in plačali visoko ceno. Morda bi si zaslužili več, a tekmo smo začeli zelo slabo. Igrali smo zadnjih 40 minut, a to je za zmago proti Cityju premalo," je povedal Hazard.