Uredništvo    18. oktober 2011
Liga prvakov, 3. krog:

CSKA visoko premagal Turke

CSKA Moskva je na tekmi tretjega kroga Lige prvakov prepričljivo, s kar 3:0 odpravil turški Trabzonspor in ima po treh odigranih krogih štiri točke.
Saul: Nismo dovolj dobri
Štadion: Lužniki Stadion, Gledalcev: 18000, Sodnik: Mark Clattenburg (ANG)
CSKA Moskva: Vladimir Gabulov, Sergej Ignaševič, Aleksej Berezutski, Vasili Berezutski, Semen Fedotov, Zoran Tošić (od 62. Aleksandrs Cauna), Jevgenij Aldonin, Pavel Mamajev (od 70. Deividas Semberas), Alan Dzagojev, Vagner Love, Seydou Doumbia (od 87. Elvir Rahimić).
Trener: Viktor Gončarenko
Trabzonspor: Tolga Zengin, Arkadiusz Glowacki, Giray Kacar, Ondrej Čelustka, Serkan Balci, Marek Čech (od 75. Marek Sapara), Adrian Mierzejewski, Didier Zokora, Gustavo Colman, Alanzinho (od 46. Pawel Brozek), Halil Altintop (od 91. Aykut Akgün).
Trener: Senol Gunes
Prva današnja tekma v izenačeni skupini B je prinesla prepričljivo, vsaj po rezultatu sodeč, četudi po igri tega ne bi mogli reči, zmago domačega moštva. CSKA iz Moskve je povedel po dobre pol ure igre, ko je zadel Seydow Doumbia, 23-letni napadalec iz Slonokoščene obale. Turki so tekmo sicer začeli bolje, v uvodnih minutah so dominirali, v 29. minuti celo zadeli, toda zadetek je padel iz prepovedanega položaja.

V drugem polčasu sta bili moštvi kar enakovredni, toda lažje je bilo Rusom, ki so seveda že vodili. Temu primerno so lahko bili tudi malce bolj sproščeni in tudi v boljšem položaju za lovljenje zadetka. In res, do konca srečanja so Moskovčani zadeli še dvakrat, v 76. minuti je zadel Latvijec Cauna, končni izid srečanja 3:0 pa je v 86. minuti postavil Doumbia, s svojim že četrtim zadetkom v letošnji izvedbi Lige prvakov.

CSKA iz Moskve ima po treh odigranih tekmah v Ligi prvakov štiri točke, prav toliko jih je osvojil tudi Trabzonspor.