Uredništvo    9. julij 2015
Jon Gorenc Stanković znova igral za Dortmund

Stankoviću polčas in podaja

Jon Gorenc Stanković je znova dobil priložnost v prvi ekipi Dortmunda. Odigral je polčas ob novi zmagi rumeno-črnih in prispeval podajo za 2:0. Kampl zabil gol.
Noben igralec ni večji od ekip...
Nogometaši Borussie iz Dortmunda so danes odigrali novo prijateljsko tekmo v sklopu azijskih priprav. Tokrat (proti ekipi Johor Souther Tigers, 6:1) smo na delu videli kar dva slovenska nogometaša, članskega reprezentanta Kevina Kampla in mladega reprezentanta Jona Gorenca Stankovića, uradno sicer še vedno člana Domžal, ki pa ga bodo Nemci skoraj zagotovo odkupili.

Kampl in Gorenc Stanković sta igrala v prvem polčasu in bila uspešna. Kampl je v 32. minuti zadel za 3:0, Gorenc Stanković pa je s podaji sodeloval pri golu, ki je padel pred tem. V drugem polčasu je trener Thomas Tuchel v igro poslal novo enajsterico, toda forma, ki jo kažeta naša nogometaša, je vendarle vzpodbudna. Zna se zgoditi, da bo ob Kamplu priložnost v Bundesligi v letošnji sezoni dobil tudi Gorenc Stanković, ki je v lanski sezoni že sedel na klopi članskega moštva.