Uredništvo    12. marec 2012
Rene Krhin po prvem zadetku v Serie A

Sanjal je od otroštva

Rene Krhin je sinoči izpolnil vsaj del svojih otroških sanj. Vezist Bologne je namreč končno dočakal priložnost za igro in jo tudi izkoristil - dosegel je prvenec v italijanskem prvenstvu.
15.10.2017 | Evropske lige
Zmaga nad Laziem s 3:1 v Bologni danes močno odmeva. Rene Krhin si jo bo še posebej zapomnil. Končno je namreč spet dočakal priložnost na igrišču in slovenski reprezentančni vezist, ki mu prvenstvenih tekem v letošnji sezoni že močno primanjkuje, je ponujeno priložnost dobro izkoristil. Trenerju Stefanu Pioliju je željo po večji minutaži signaliziral preko svojega prvega zadetka v italijanskem prvenstvu. S prvencem v Serie A pa je Krhin tudi izpolnil svoje otroške sanje.

"Dolgo sem sanjal o tem. Vse od otroštva. Končno. Ko dobim priložnost, ko me trener pošlje v igro, vedno skušam dati vse od sebe, da bi to priložnost tudi izkoristil. Vem, da je konkurenca v moštvu velika, pred menoj sta dva odlična nogometaša, vendar se trudim po najboljših močeh. Vesel sem te zmage," je po tekmi dejal veseli Krhin, ki je zadetek proslavil tako, da si je po zadetku, ki ga je dosegel v 60. minuti, slekel dres.

To je bila šele peta prvenstvena tekma v letošnji sezoni, na kateri je Krhin dobil priložnost za igro.