Miran Zore   14. november 2010
Rene Krhin prvič za Bologno

Krhin: Občutki so fenomenalni

Nesrečni Rene Krhin je danes tudi uradno začel svojo epizodo pri Bolgoni. Na igrišču seveda, saj je zaigral prvič po poškodbi in prvič sploh po prihodu v klub. Že takoj je zmagal.
19.10.2017 | Evropske lige
Dolgo je čakal in v nedeljo je tudi dočakal. Rene Krhin, zdaj že nekdanji nogometaš milanskega Interja, aktualni italijanski in evropski prvak, ki pri Interju ni dobil veliko priložnosti za igro, je danes tudi uradno začel pisati svojo zgodbo pri Bologni. Član slovenske reprezentance je namreč po odsotnosti zaradi poškodbe odigral svojo prvo tekmo v dresu svojega novega kluba. Odigral je 20 minut na tekmi proti Brescii, ki jo je Bologna premagala z rezultatom 1:0, Krhin pa je na igrišče prišel v 74. minuti. Čeprav še ni odigral niti celotnega polčasa, je bil s prvimi minutami na igrišču v letošnji sezoni zadovoljen.

"Po poškodbah sem končno zaigral. Pomembno je, da sem odigral prve minute. Moji soigralci so bili sijajn, precej so mi pomagali, še posebej kapetan Marco Di Vaio. Debi na tem stadionu je bil zares lep. Naša današnja zmaga je zelo pomembna, dala nam bo samozavest," je po prvih minutah na igrišču v dresu Bologne dejal Rene Krhin, od katerega v Bolgoni veliko pričakujejo.