Uredništvo    19. april 2013
Zlatko Dedić še drugič zapored med strelci

Tokrat je zabil dva

Potem ko je prejšnji teden prekinil strelski post, se je Zlatku Dediću očitno odprlo. V petek se je znova veselil, tokrat dveh golov, ki jih je v dresu Bochuma zabil St. Pauliju.
19.8.2017 | Evropske lige
Slovenski reprezentančni napadalec Zlatko Dedić je v pravem trenutku ujel dobro strelsko formo. Njegov Bochum se bori za obstanek v drugi nemški ligi, tudi po zaslugi Primorca pa je v zadnjih dveh krogih nanizal dve zmagi, ki sta precej olajšali življenje Dediću in njegovim soigralce. Na obeh se je Dedić vpisal med strelce, skupaj je zabil tri gole: pretekli teden je v polno meril enkrat, tokrat dvakrat.

Bochum je doma visoko premagal St. Pauli, na koncu je bilo 3:0, Dedić pa je oba zadetka zabil v razmaku dvanajstih minut. V 25. minuti je najprej v polno zadel iz enajstmetrovke, v 37. minuti je nato mrežo gostov zatresel še iz igre. Na tekmi, na kateri se je veselil šestega in sedmega gola v sezoni, je odigral vseh devetdeset minut. Dedić je sicer tudi prvi strelec Bochuma v tej sezoni.