Uredništvo    9. junij 2015
Thomas Vermaelen bo moral vrniti medaljo

Vermaelen ne zasluži medalje

Thomas Vermaelen je prejel medaljo za zmago v Ligi prvakov, vendar mu v resnici ne pripada, ker za Katalonce v Ligi prvakov ni odigral dovolj tekem.
City je najmočnejši v Evropi
Belgijski mediji poročajo, da bo moral branilec Barcelone Thomas Vermaelen vrniti medaljo za zmago v Ligi prvakov, ki jo je prejel iz rok predsednika Evropske nogometne zveze (UEFA) Michela Platinija. Razlog za to se skriva v pravilniku UEFA, ki pravi, da igralec, ki v Ligi prvakov ni zbral dovolj velike minutaže, ne more prejeti medalje.

Vermaelen je bil dolgo poškodovan (odigral je le eno tekmo), zato Luis Enrique nanj ni računal. Tako kot Vermaelen bosta brez medalje ostala tudi Claudio Bravo in Douglas Pereira.

Ob tem dodajmo še to, da je Arsenal ostal brez štirih milijonov evrov, kolikor bi mu morala doplačati za Vermaelna, ko je osvojila evropski naslov. Razlog je preprost, Vermaelen k temu naslovu ni pripomogel praktično nič.
Komentarji: 18
Messiniesta 10.6.2015, 10:57 Prijavi komentar
pinguuu ma kasn penal... ti si mal moron ane?
Doctor96 9.6.2015, 22:15 Prijavi komentar
Kaj ne zasluzi baca ga je upisala in vedno dobijo usi nedalje letos pa bi se kr spremenil sramota to se mora povedat pred sezono ne po tekmi po toci ukrepat je prepozno!! Mislim pa da je to totalna bedarija potem.vsak 2 vratar ne osvoji lige prvakov potem jo tudi rene krhin ni
Tito81 9.6.2015, 20:06 Prijavi komentar
Bravo jo bo sigurno dobil, saj je bil 100% prisoten - sicer na klopi, kar je tudi uradni del ekipe, saj je tudi v zapisniku!
pinguuu 9.6.2015, 19:45 Prijavi komentar
Noben iz farse si ne zasluzi! Penal pri 1-1 in je juve prvak! Nova sramota uefe
visca22 9.6.2015, 19:43 Prijavi komentar
Kaksno neumno pravilo...Vsak, ki je clan ekipe si zasluzi medaljo...Kaj potem 2. golmani nikoli niso prejeli medalje.....Kako zal mi je za Brava...
Kami 9.6.2015, 17:57 Prijavi komentar
Rancid80 verjetno bi dobil. Če bi se to dejansko zgodilo. Vsaka stvar ima več plasti.
griksiflips 9.6.2015, 15:58 Prijavi komentar
Ma Vermaelen si niti dresa Baecelone ne zasluži. Pa mu ne očitam da ni nič igral. Čez zdravje se nemore. Tisti idijot ki ga je pripeljal Zubizzareta je vedel da je to igralec steklen in nagnjem k poškodbam. Pa čeprav si lasti zasluge za prihod Suareza in Rakitića. Pravilo bi moralo biti da se upošteva % tekem ekipe v vseh tekmovanjih. Kajti nova modna muha teh gigantov je da imajo 30 TOP igralcev in da se ne razpizdijo po 2 mesecih igra vsak eno tekmovanje. Tako je zadnji 2 sezoni pri Realu, Barci, Atleticu, Chelseau na poziciji vratarja. Recimo Bravo ko je odigral celotno sezono La lige in je No1 golam trenutno Barce ne ob dobil medalje. Razumem da ni pošteno do nikogar. Ampak pravilo bi moralo biti ali % vseh tekem ekipe ali pa registracija 25 igralcev za Ligo prvakov in to je to.
Rancid80 9.6.2015, 14:56 Prijavi komentar
Se pravi, če bi prišel v finalu (do finala ni odigral niti minute) v igro v 90 min in zadel gol za zmago z 1:0 in osvojitev pokala, nebi prejel medalje ker nebi imel dovolj minutaže.
jstzan 9.6.2015, 14:07 Prijavi komentar
a se pravi Krhin in Belec nista osvojila medalje?
piksi 9.6.2015, 13:48 Prijavi komentar
Mnogi nogometaši želijo v svoji karieri lovorike,Vermelen je letos kao osvojil tri,ampak igral je pa 90 minut.Toliko o tistih,ki želijo lovorike,ala Sterling