Uredništvo    19. februar 2014
Tata Martino po zmagi nad Manchester Cityjem

Rezultat je pošten

Gerardo Martino, trener katalonske Barcelone, je zadovoljen z doseženim izidom v Manchestru. Prepričan je, da je končni rezultat 2:0 pravičen.
Nočna mora Barcelone vse hujša
Za Barcelono se je sinoči vse dobro izteklo. Katalonci so sicer dajali občutek, da ne vedo natančno, kako priti do zadetka v Manchesteru, a je enajstmetrovka po prekršku Martina Demichelisa nad Lionelom Messijem spremenila potek srečanja.

Gerardo Martino, strateg katalonske ekipe, je bil z doseženim zadovoljen. "Dobro smo držali žogo, z izjemo desetih minut prvega polčasa in tudi desetih minut drugega polčasa. Vsakič, ko smo jim pustili dihati, smo bili v težavah. Ne verjamem, da je ta dvoboj že odločen. Manchester City je neugoden nasprotnik. Ne pozabimo, City je z Bayernom izgubil doma, v gosteh pa zmagal," je dejal Martino in dodal: "Rezultat je pravičen. Na povratni tekmi nas čaka težko delo."