Uredništvo    15. februar 2012
Trener Bayerja po porazu proti Barceloni

Prevelika mera spoštovanja

Robinu Duttu, trenerju Bayerja, je žal, ker so njegovi varovanci v prvem polčasu preveč spoštovali Barcelono. Za tekmo v Španiji pravi, da je kljub vsemu vse možno.
18.10.2017 | Evropski pokali
Navijači nemškega prvoligaša Bayerja so upali na presenečenje, ki pa ga velika Barcelona ni dopustila. Katalonci so na BayAreni slavili s 3:1 in naredili ogromen korak proti četrtfinalu Lige prvakov. Na Nou Campu bi se dejansko moral zgoditi čudež, da bi Barcelona zapravila to, kar si je priigrala v torek zvečer. A v Leverkusnu kljub vsemu še niso povsem obupali.

"V prvem polčasu je bila naša obramba dobra, a smo Barceloni pokazali preveliko mero spoštovanja. V drugem polčasu je bila zgodba povsem drugačna. Med odmorom sem prosil nogometaše, naj prevzamejo pobudo in začnejo sodelovati v tekmi. V drugem polčasu smo Barci povzročali težave. Za 15 minut smo bili boljša ekipa, ta del smo odigrali super," je po tekmi povedal Robin Dutt in glede gostovanja v Španiji pristavil: "Normalno na Nou Campu ne bi smeli imeti kaj prida možnosti, toda kdo ve. Pred nekaj leti sem videl, kako je Barcelona v Švici s 5:0 premagala Basel, a nato doma remizirala z 1:1. Zato lahko rečem, da je vse možno."