Uredništvo    11. december 2013
Liga prvakov, 6. krog

Celtic razbit v Barceloni

Tekma Barcelone in Celtica je bila po pričakovanjih zgolj rutinsko opravilo za favorizirane Katalonce, ki so Škote brez težav povozili s kar 6:1!
18.10.2017 | Evropski pokali
Štadion: Nou Camp, Gledalcev: 54342, Sodnik: Sergej Karasev (RUS)

6 : 1
Barcelona: Jose Manuel Pinto, Gerard Pique, Montoya, Sergio Busquets (od 73. Alexandre Song), Xavi, Javier Mascherano, Adriano, Sergi Roberto, Alexis Sanchez (od 63. Cristian Tello), Pedro, Neymar (od 81. Jean Marie Dongou).
Trener: Ernesto Valverde
Celtic: Fraser Forster, Mikael Lustig, Adam Matthews (od 82. Anthony Stokes), Efetobore Ambrose, Virgil van Dijk, Nir Bitton (od 69. Kris Commons), Scott Brown, Joe Ledley, Teemu Pukki (od 45. Charlie Mulgrew), Georgios Samaras, Derk Boerrigter.
Trener: Brendan Rodgers
V Barceloni od prve minute naprej ni bilo dvoma o zmagovalcu. Favorizirana Barcelona je nocoj svoje delo opravila tako, kot se od nje tudi pričakuje. Gledalci na stadionu Nou Camp so videli festival zadetkov v mreži nemočne škotske ekipe, ki se poslavlja povsem zasluženo že po skupinskem delu tekmovanja.

Kakšne pretirane filozofije glede obračuna Barcelone in Celtica ni. Ko je katalonski stroj začel mleti, je mlel in mlel dokler nasprotnika ni povsem zmlel. Fraser Foster je klonil že v sedmi minuti, ko ga je premagal branilec Gerard Pique. Sledilo je pol ure "zatišja", nato pa je v 39. minuti prednost Barcelone podvojil Pedro. Začelo je dišati po katastrofi. Pred odhodom na odmor je na 3:0 povišal Neymar.

Brazilec se med odmorom ni ohladil. Že v 48. minuti je znova zagrmelo in bilo je že 4:0. Potem pa je zadel še enkrat, in sicer v 58. minuti. Med strelce se je nocoj uspelo vpisati tudi mlademu Tellu, ki je zadel za 6:0. No, Škotom je na koncu uspelo zabiti vsaj častni zadetek, zadel je Samaras, vseeno pa slednji bolečin ob sramotno visokem porazu ni kaj pretirano ublažil.
Barcelona Celtic  Neymar
Komentarji: 13
lej ga tega 12.12.2013, 20:13 Prijavi komentar
sergi roberto ni sporno Neymarja dat na false 9, in se jr tut vidl kako v resnic deluje tiki taka oz. to kroženje žoge do te pozicije, ker je včeraj biu Neymar pri žogi več kot ponavad ... ampak ti pride nasprot bunker al pa neka ekipa ala Bayern in morš met alternativo, oz 2 ... Barca je LP osvojila zahvaljujoč 3 raznolikim napadalcem, Messi, Etoo, Henry, res da slednji ni tolko zadeval ampak je predstavljal resno grožnjo, medtem ko Pedro in Alexis najdeta in formo in gol ampak takrt ko so v formi vsi in tut vsi zadevajo, zdj ko ni Messija bi moral razturat ... sej Pedro je zadnč razturu Cartageno sam kje je biu prot At. Bilbau ... In ja, res, novica je očitno napisan na podlagi Livescora haha
SERGI ROBERTO 12.12.2013, 12:58 Prijavi komentar
Že stooookrat sm reku, ko ni Messija mora bit Neymar na false 9. To ga poooka :D
Messiniesta 12.12.2013, 10:15 Prijavi komentar
Raul artista siempre madrista men se zdi, da so to sposobni narest na dober dan vsi, tud Quagliarella, Jese itd. Sam Tello verjetn ne, k je mala verjetnost, da se bo 3krat po njegovem strelu od branilca odbila zoga v gol.
NokySmoky 12.12.2013, 10:01 Prijavi komentar
Pohvale vredn clanek.. takega bi se jaz napisal, pa niti tekme nebi rabo gledat... samo na livescore bi sal in bi prepisal minute in strelce in hopa - clanek je tu... svasta
Raul artista siempre madrista 12.12.2013, 06:58 Prijavi komentar
Messiiniesta na zalost ce je kdo sposoben to storit je Messi. Levandowslega pa sploh ne bom sem stel, ker on da 4 gole ne pa hattrick :) FCBarcelona kaj pa te muci Real ko pa Unholy Cunt pljuva tako cez Real kakor Barco in vse ostale. Mislim, da noben realovec ni komentiral Neymarjevega hattticka. Lp
Messiniesta 12.12.2013, 02:58 Prijavi komentar
UNHOLY CULT tud za pol kelvina mi ni sla temperatura gor, samo kost sm vrgu nazaj. Kdo pa da tem hat trick k si jih nastel? Vcasih lah proti velikim ves cas dobro igras pol pa prot slabim odpoves..
FcBarcelona 12.12.2013, 01:29 Prijavi komentar
neymar kao lahko da hattrick nekemu celticu a ko bale da po vašem kr enim španskim klubom pa je car. carja sta oba
UNHOLY CULT 12.12.2013, 00:59 Prijavi komentar
galatasaray je zmagal in je šel naprej,nemoreš nič.kako se hitro vžgete barcelonarji,če malo kaj takega napišem.dobro,naj neymar zabije 3 gole npr. bayernu,arsenalu,realu...pa bom drugače napisal,pa lahko bo jih ,ne vemo
Messiniesta 12.12.2013, 00:15 Prijavi komentar
UNHOLY CULT a ksn galatasaray misls?
THE43BRON 11.12.2013, 23:28 Prijavi komentar
UNHOLY CULT brzdaj se, noben ni hotel tvojega ušivega komentarja.... Celtic, ni bav-bav, a kdo ga je nazadnje tako razmontiral?! Aja seveda Barcelona je zmagala in je treba takoj pljunit po njej in še posebaj po Neymarju, zdaj ko ni Messija, da bi po njem. Obične pedrčine ste in podn od ljudi, kaj res nimate kaj drugega za počet v svojem življenju ljudje pizdo materno!!!!!!!