Damjan Tratnik   4. marec 2014
Carlo Ancelotti ne verjame v napredovanje Milana

Napredoval bo Atletico

Trener Reala iz Madrida Carlo Ancelotti je prepričan, da bo Atletico v osmini finala Lige prvakov izločil njegov nekdanji klub Milan.
V Sevilli se bomo maščevali
18.10.2017 | Evropski pokali
Danes moramo biti preprosto ve...
V slačilnici je bila čista tiš...
Coutinhu ocena 10, Vilerju in ...
Tega ne bi rad nikoli več doži...
Carlo Ancelotti je minuli konec tedna na klopi Reala iz Madrida bil epsko bitko z mestnim tekmecem Atleticom, ki se je po sijajni predstavi obeh ekip končala z zasluženo delitvijo točk. Italijan je v letošnji sezoni z rdeče-belimi odigral že štiri tekme in zato ekipo Atletica spoznal do obisti, ta spoznanja pa so ga tudi privedla do ugotovitve, da ima njegov nekdanji klub Milan v osmini finala Lige prvakov proti Atleticu sila skromne možnosti za napredovanje.

"Clarencu (Seedorfu – op.a) želim veliko sreče, vendar pa je favorit za napredovanje Atletico. Favoriti so zaradi načina svoje igre, atmosfere na Vicente Calderonu in prednosti, ki so si jo ustvarili na prvi tekmi v Milanu. Diego Simeone bo napredoval. On nogomet doživlja zelo intenzivno," je povedal Ancelotti.

Atletico je na prvi tekmi v Milanu navkljub boljši predstavi gostiteljev slavil z 1:0.