Nogometaš italijanskega prvoligaša Atalante Guido Marilungo ima za seboj katastrofalno leto 2012, potem ko si je sredi tedna še drugič letos strgal kolenske vezi.
Ni bilo prekrška za enajstmetr...
Sploh ne morem opisati
Blagajniki Interja slavijo rek...
15.10.2017 | Evropske lige
Nekdanji mladi italijanski reprezentant Guido Marilungo bo poskušal kar najhitreje pozabiti na vse, kar se mu je pripetilo v letu 2012. Marca letos si je strgal vezi v kolenu, moral na operacijo in nato počival pol leta. Vrnil se je šele pred kratkim, toda v sredo mu je sreča spet obrnila hrbet. Na pokalni tekmi med njegovo Atalanto in Ceseno (3:1) ga je dve minuti pred koncem polčasa spet zabolelo v kolenu, ko so ga v solzah odnesla z igrišča, je bilo večini že jasno, da se ne obeta nič dobrega.

Podroben zdravniški pregled je razkril, da si je 23-letnik vnovič strgal sprednjo križno vez. Tako bo moral spet pod nož, tudi tokrat se mu obeta kar šest mesecev na stranskem tiru. Marilungo je sicer v Bergamo prišel leta 2011, pred tem je igral tudi za Sampdorio in kot posojen tudi za Lecce. Doslej je v svoji karieri v Serie A in Serie B odigral 102 tekmi ter zabil 22 golov.