Uredništvo    7. marec 2012
Laurent Koscielny po visoki, a vseeno prenizki zmagi Arsenala

Zaslužili bi si četrtega

Francoski branilec Laurent Koscielny je prepričan, da bi si Arsenal glede na prikazano v torek zvečer zaslužil še četrti zadetek in sanjski preobrat proti aktualnemu prvaku Italije.
14.10.2017 | Evropske lige
Arsenal je prišel tako blizu, a bil vseeno predaleč. Predaleč za popolno presenečenje, po katerem je dišalo po prvem polčasu povratne tekme osmine finala Lige prvakov proti italijanskemu velikanu AC Milanu. Na koncu so Otočani slavili s 3:0, a vseeno s skupnim izidom 3:4 izpadli. Zgolj en zares vrhunski polčas od štirih pač ni bil dovolj. Da v taboru Topničarjev še kako obžalujejo, pa seveda ni nobenega dvoma.

"Po porazu na prvi tekmi v Milanu, kjer smo igrali katastrofalno, se je bilo težko pobrati, a smo pokazali, da smo iz pravega testa. Najprej smo zmagali na dveh zahtevnih prvenstvenih tekmah, zdaj smo nadigrali AC Milan. Res škoda, da nismo zadeli še enkrat, saj bi si zaslužili četrti gol. A najbolj pomembno je, da se poslavljamo ponosno. Vsi, od prvega do zadnjega smo pustili srce na igrišču in dali vse od sebe," je po tekmi dejal strelec prvega gola Laurent Koscielny. Branilec iz Francije je sicer tudi v obrambi odigral zelo dobro in nosi velik del zaslug, zakaj Rossoneri v Londonu niso zabili niti enega gola.