Uredništvo    10. februar 2014
Wenger je bil besen

Nikoli še tako jezen

Mike Arteta je že nekaj časa pri Arsenalu, vendar tako jeznega Arsena Wengerja, kot je bil slednji po porazu proti Liverpoolu, menda še ni videl.
Kupiti Arsenal, odpustiti Weng...
Od leta 2011 je Mikel Arteta član Arsenala, h kateremu je ta nekdanji nogometaš Barcelone in Glasgow Rangersa prišel iz Evertona. Arsena Wengerja tako zdaj že dobro pozna. Vseeno pa je minuli konec tedna doživel nekaj, česar doslej še ni. Po visokem porazu proti Liverpoolu je namreč videl tako besnega trenerja kot že nikoli doslej.

"Vemo, da se moramo dvigniti. Po 19 minutah smo zaostajali za štiri gole, kot bi nas povozil avto. Trener je bil ob polčasu res besen, kar je normalno, saj smo igrali slabo. Je pa bil tako jezen kot že nikoli doslej," je priznal Arteta.