Stran
od 4
3.8.2016
Evropske lige
Do 90. minute je v Nikoziji kazalo na napredovanje Rosenborga, ki pa je v sodnikovem podaljšku v nekaj minutah prejel tri gole, tako da je v play-off za LP napredoval APOEL.
1
10.12.2014
Ajax in APOEL iz Nikozije sta v zadnjem krogu skupine F v Ligi prvakov obračunala za preboj v ligo Europa, dvoboj pa so brez pretiranih težav dobili Nizozemci.
0
26.11.2014
Lionel Messi je z drugim zaporednim hat-trickom podrl še drugi zaporedni strelski rekord. "Njegove ambicije so podobne Raulovim. Nikoli nima dovolj," meni Xavi.
1
25.11.2014
Barcelona je s hat-trickom Lionela Messija nadigrala Apoel in ohranila možnosti, da v zadnjem krogu prehiti PSG (4:0). Fantastičen prvi gol Luisa Suareza za njegov novi klub.
4
Lionel Messi je tri dni po zgodovinskem rekordu po številu zadetkov v španski La Ligi presegel še en mejnik - v 38. minuti tekme v Nikoziji je Argentinec z 72. golom kariere v Ligi prvakov presegel Raula. Kasneje zabil še dva!
29
V le nekaj dneh lahko Lionel Messi podre še en zgodovinski rekord in ob svojem prvem obisku Cipra preseže 71 evropskih zadetkov Raula Gonzaleza v Ligi prvakov.
10
5.11.2014
Brez Zlatana Ibrahimovića je Paris Saint-Germain tudi na drugem obračunu z Apoelom Nikozijo rešil Edinson Cavani (1:0). PSG skupaj z Barcelono že v osmini finala.
0
21.10.2014
Paris Saint-Germain se je na Cipru kar pošteno potrudil za komplet treh točk. Da je pričakovana zmaga na koncu romala v francosko prestolnico, je poskrbel Edinson Cavani.
0
30.9.2014
Obračun APOEL-a in Ajaxa se je v Nikoziji končal z delitvijo točk, ki najbolj ustreza obema velikima favoritoma v skupini Barceloni in Paris Saint Germainu.
1
17.9.2014
Gledalci na Camp Nouu so pričakovali revijo golov, a proti trmastemu ciprskemu Apoelu trepetali do zadnjih sekund. Zmagoviti gol Gerarda Piqueja ena redkih svetlih točk Barcelone v najslabši predstavi sezone.