Anže Zajič   31. oktober 2012
Massimiliano Allegri po preobratu na Siciliji

Zaslužili smo si še več

Trener italijanskega prvoligaša AC Milana Massimiliano Allegri je vesel, ker se je njegovim varovancem uspelo pobrati po dveh zadetkih zaostanka na tekmi proti Palermu.
19.9.2017 | Evropske lige
AC Milan je morda celo prvič v sezoni pokazal prav obraz. Po sicer skromnem prvem polčasu proti Palermu in zaostanku najprej z 0:1, nato pa na začetku drugega dela še z 0:2, so Rossoneri uprizorili pravo ofenzivo proti golu Sicilijancev in si na štadionu Renzo Barbera z dvema zadetkoma v zadnjih 20 minutah priigrali točko. Točko, ki sicer glede položaja na lestvici ne spremeni veliko, v psihološkem smislu pa bo zagotovo AC Milanu dala novega zagona.

"To je bilo prvič v tej sezoni, da smo se uspeli pobrati po zaostanku in priti do ugodnega rezultata," se strinja trener AC Milana Massimiliano Allegri in dodaja: "V drugem polčasu smo si priigrali toliko dobrih priložnosti, škoda le, da smo jih veliko zapravili z napačnimi podajami. V prvem polčasu smo igrali slabo, po premoru pa dobro reagirali in si zaslužili remi. Še več, ni manjkalo veliko in celo zmagali bi lahko. To ne bi bilo nepravično."
Komentarji: 11
Dinho8O 31.10.2012, 19:09 Prijavi komentar
Jao, allegri, kaj nam delaš. Totalno se je izgubil, nonstop menjava formacije in igralcev v zadnji liniji, ekipa se ne more uigrat... tako pa res ne gre.
mrga64 31.10.2012, 17:29 Prijavi komentar
ti si zaslužiš samo odpoved. Bogo je to vodstvo, ki nima za odpravnino za Allegrija al pa o nogometu nimajo kanček pojma. To kar dela Allegri z Milanom je za bruhat in to že dela tretje leto. Samo je bilo majn opazno z Ibro, ki je bil vodja, organizator in "trener". Proti palermu je dal v sredino Abateja, Flaminija, Montoliva, Nocerina, Constanta. 3-5-2 s tem da je edini ki zna podajat Montoliivo bil zadnji vezni. Ja kako za vraga boš organiziral napad z temi hlodi? Abate , Flamini in Nocerino niso za nikamor kaj šele za prvo enajsterico. Dejong, Emanuelson, Bojan, Muntari pa na klopi :D Na začetku drugega polčasa naredi vse tri zamenjave:D da not Bojana, Emanuelsna, Pazzinija prešalta na 4231 in igra steče. Vsako tekmo druga formacija drugi igralci pa dej no! Milan je sposoben veliko več. Nima nič majn kvalitetnih igralcev kot vodilni v serie a ampak s tem klownom nebo šlo.
PER VEDERE SEGNARE KAKA' 31.10.2012, 16:48 Prijavi komentar
ajde milan gremo!!! še mau zdržte, pol nam bodo pa arabci dal dnar! drug let jim bomo pa jebal mater, če bomo seveda ostal v serieA:(((
DonMakaron 31.10.2012, 16:41 Prijavi komentar
boyaninho tisto je bila cista roka, res da je ni namerno ampak je NI imel ob telesu in roka je preprecila podajo do napadalca, tako da cisti penal.
boyaninho 31.10.2012, 16:31 Prijavi komentar
če se mene vpraša tisto sploh ni bila roka in sodnik res ne bi smel piskat na 11-m.vem da boste napisal da pišem zato ker sem navijač milana ampak tisto res ni bila roka čeprav ga je žoga zadela v roko prej je bila streljana kot pa da bi zanalašč postavil roko.
Rosonero11 31.10.2012, 16:13 Prijavi komentar
Ugoden rezultat je v tej situaciji v kateri je milan sedaj, samo en in to je zmaga... Milsim zakaj k*u*rca je sploh prišlo do 0-2.Tega nebi smelo bit on pa o ugodnih rezultatih..
JuventinoKrasic 31.10.2012, 14:45 Prijavi komentar
berlusconi gre v zapor.... vprašanje kaj je s tem denarjem naredil.. ;)
Pekinezer 31.10.2012, 13:35 Prijavi komentar
Torinski ščurki pa še kr smetijo kjer jim ni mesto. Jebiga ni Abate Lihštajner da bi mu spregledu roko
chedo 31.10.2012, 12:10 Prijavi komentar
Ta Allegri je že brezvezen z skoraj istimi komentarji po vsaki tekmi. Še remi ni ravno zaslužen (nepiskan penal po prekršku Šiškebaba in potem še Yepesa v prvem počasu), ta bi pa kr zmago mel.
NKMB1960 31.10.2012, 11:00 Prijavi komentar
To je realno stanje, igra in rezultati kažejo na to, ekipa je na nivoju evropske lige, vprašanje je, če bo uspelo splezati do tistih mest. Žal, a tako je!