Uredništvo    13. maj 2013
Sulley Ali Muntari v "rokoborbi" s sodnikom

Na tekmi med AC Milanom in Romo je Sulley Ali Muntari prejel sila bizaren rdeči karton. Pod prho je moral, ker se je zapletel v čisto pravo rokoborbo z glavnim sodnikom.
PER VEDERE SEGNARE KAKA' 14.5.2013, 15:08 Prijavi komentar
Bravo retropil!!! kdor ni gledal tekme, ne more soditi situacije! Ta sodnik je absurd Serie A že kar nekaj časa. Mogoče navijači naciji že kar vedo, kje lahko žalijo in kje ne... In Muntariju je pač ušlo nekaj iz ust, sodnik pa takoj kot furmanski na pot v žep. Ko da bi policijsko značko imel tam in se za njo skrival. Žal je bilo Muntariju, vendar žal prepozno..! Reakcije pa se mora profesionalni nogometaš sramovati, žal..
Sir Gregor Ferguson 14.5.2013, 10:00 Prijavi komentar
Kar dober rokoborski prijem, zagotovo muntari kampira za ponovno uvrstitev rokoborbe na OI.
chedo 13.5.2013, 23:49 Prijavi komentar
Baje bo naslednjo sezono čokoladica twix med "sponzorji" Milana.
hrenovka69 13.5.2013, 20:29 Prijavi komentar
Ful hudi dresi od Milana!!
boyaninho 13.5.2013, 20:25 Prijavi komentar
Jonathan si gledal tekmo? napovedovalec je opozoril navijače rome.klub roma je dobil 50.000 eur kazni zaradi žalitve balotellija.ampak če se mene vpraša so pa navijači smešni po eni strani.kadar mario zabija gole za italijo potem pa ni črnuh pa opica pa nočem žaliti upam da razumeš.
Jonathan 13.5.2013, 17:26 Prijavi komentar
retropil, poglej na to situacijo z objektivnega vidika, ti bo takoj jasno... pravilna izključitev in pravilen rumen karton za Balotelija. Naj bo prvi faul gor ali dol, če je grob je to to. Lahko pa bi sodnik zaradi rasizma že v prvem polčasu prekinil tekmo vsaj za nekaj trenutkov, napovedovalec pa bi moral opozoriti gledalce.
Dinho8O 13.5.2013, 17:04 Prijavi komentar
Popolnoma pravilno...igralec se nima kaj dotikat sodnika. Muntari ga je celo objemal kot svojega psa lol
Rosonero11 13.5.2013, 15:09 Prijavi komentar
Hehe mogoče se pa tut zlata barva nebo ravno obnesla..
forza juve 13.5.2013, 14:07 Prijavi komentar
take sodnike pr nas v garderobo zaklepamo (-;
Dadojc 13.5.2013, 13:52 Prijavi komentar
Muntari je seveda pretiraval in je upravičeno dobil rdeči karton in nasploh nwm kaj mu pere zadnje čase...prot Pescari zabije lepotico od gola, pol pa tukej s takimi izpadi in zdej bo namesto njega igral Nocerino na zadnji tekmi, bravo res! AMPAK, dejstvo je da je bil sodnik izgubljen, ker ni reagiral na rasistične opazke SKOZI CELOTNO TEKMO in je vsak prekršek na meji sodil v korist Rome...da ne govorimo o podaljšku...človek določi 6 minut, v 92 minuti pokaže rdečega Tottiju, kar je vzelo še vsaj minuto če ne celo več, konec tekme pa piska pri 95:12...svašta res.