Uredništvo    5. avgust 2013
AC Milan klonil proti Chelseaju, polom Interja

Poraz obeh Milančanov

Real iz Madrida se bo za zmago na International Champions Cup pomeril s Chelseajem, ki je bil z 2:0 boljši od AC Milana. Polom Interja, proti Valencii je izgubil kar z 0:4.
Zouma na posojo v Stoke
Chelsea je drugi finalist letošnjega turnirja International Champions Cup, potem ko so modri iz Londona v polfinalu v East Rutherfordu z 2:0 premagali AC Milan. Tekma je bila sicer sila izenačena in napeta, četi Joseja Mourinha sta zmago priigrala Kevin De Bruyne z golom v 29. minuti in Andre Schürrle, ki je v 92. minuti zapečatil slavje Londončanov. Ti so se tako prebili v finale, kjer se bodo v sredo v Miamiju za zmago na turnirju pomerili z Realom iz Madrida.

Še občutno slabše kot AC Milan jo je na istem tekmovanju odnesel mestni tekmec Inter. Ta je v noči iz nedelje na ponedeljek kar z 0:4 izgubil proti Valencii, ki torej ne pogreša preveč Roberta Soldada. Za Špance so gole zabili Jonathan Viera (2), Ever Banega in Jonas, tri od štirih zadetkov je prejel Samir Handanović, ki je gol Interja branil do 79. minute. Inter tako čaka le tekma za sedmo mesto proti Juventusu, Valencia bo z Evertonom obračunala za peto mesto. Za tretjega se bosta udarila LA Galaxy in AC Milan.