Čeprav je AC Milan še drugič zapored zgolj remiziral, trener rdeče-črnih Massimiliano Allegri ostaja miren. Ni razloga, da bi prižgali alarm, pravi prvi mož kluba s San Sira.
Je Milan kupil lažni poslovnež...
Nesta je končal v Miamiju
Napoli odrinil še Milan
18.11.2017 | Evropske lige
AC Milan je imel na štadionu Via del Mare vedno težave in včeraj ni bilo nič drugače. Rossoneri so se z gostovanja pri Lecceju vrnili zgolj s točko, gostitelji pa so ohranili niz neporaženosti proti še vedno vodilnemu klubu Serie A, ki je na jugu Italije nazadnje slavil 5. januarja 2002, ko je zmagovalca odločil Jose Mari. Nato je AC Milan na šestih gostovanjih kar petkrat remiziral in enkrat izgubil. In z remijem se je končala tudi nedeljska tekma.

"Povsem normalno je, da med sezono prideš v niz, ko slaviš petkrat, šestkrat zapored, hkrati pa se zgodi tudi to, si na nekem obračunu kaznovan že ob prvi priložnosti, ki si jo priigra nasprotnik," je po remiju v minulem krogu Serie A dejal trener AC Milana Massimiliano Allegri in nadaljeval: "Kljub vsemu ni razloga za to, da bi prižigali alarm. V prvem polčasu Lecce ni prišel niti blizu našega kazenskega prostora. Vsekakor je škoda, ker smo izgubili dve točki, zagotovo pa smo krivi sami, saj bi pri 1:0 morali izkoristiti še kakšno od priložnosti in zapečatiti tekmo. Toda ponavljam, ni razloga za paniko, vse je še vedno v naših rokah."