Anže Zajič   27. februar 2012
Disciplinski sodnik bo imel veliko dela s tekmo AC Milan - Juventus

Na vrsti še tretje dejanje

Kar nekaj nogometašev bo verjetno kaznovanih zaradi dogodkov na velikem derbiju italijanskega prvenstva med AC Milanom in Juventusom. Veliko dela za disciplinskega sodnika.
Nova košarica za Pipito

AC Milan in Juventus sta se v soboto zvečer na San Siru razšla brez zmagovalca, remi 1:1 pa bo še dolgo buril duhove. Z derbijem bo imel veliko dela tudi disciplinski sodnik italijanske zveze, ki bo moral pod drobnogled vzeti nemalo spornih dogodkov. Eden teh je seveda tudi nepriznani zadetek, ki pa bo ostal nepriznan, saj naknadno ne morejo ničesar spremeniti. So bili pa zato drugi incidenti, ki bodo bržčas sankcionirani. Arturo Vidal bo kaznovan zaradi rdečega kartona, jasno je že, da Simone Pepe v naslednjem krogu ne bo igral zaradi rumenih kartonov. To pa še ni vse.

Philippu Mexesu iz AC Milana grozijo tri tekme prepovedi igranja, ker je na začetku drugega polčasa udaril Marca Borriella - sodnik tega ni videl, so pa Francoza ujele televizijske kamere. Posnetki so tudi razkrili, da je bil Sulley Muntari precej nasilen do Stephana Lichtsteinerja. Pri AC Milanu trdijo, da je Andrea Pirlo kar dvakrat s komolcem udaril Marka Van Bommla. Kazni se obetata tudi Antoniu Conteju in Adrianu Gallianiju, ki sta se sporekla med polčasom, ob koncu tekme sta se prepirala še Massimo Ambrosini in Giorgio Chiellini. Skratka, disciplinski sodnik bo moral zares visoko zavihati svoje rokave...
Komentarji: 32
<< < | 1 | 2 | 3 | 4 | > >> Starejši naprej | Novejši naprej
nogometas100 29.2.2012, 18:36 Prijavi komentar
Kristijankiking niti ni blo tko slabo ku je zgledalo...:))) razn kotu no....ostalo pa....:) Milan 1:1 Juventus Streli: 10 15 Streli - na gol: 3 3 Obrambe: 2 2 Prekrški: 11 12 Koti: 10 2 Prep. položaji: 1 2 Posest žoge: 48% 52% Rumeni kart.: 3 3 Rdeči kart.: 0 1
Kristijankiking 28.2.2012, 08:47 Prijavi komentar
Če milanu priznajo drugi gol bi bila veselica. Sicer pa juve prvi polčas niti videl ni milanova vrata. Glede grobe igre pa se razume saj je bil derbi med prvo in drugo uvrščenima. Če bi gledali milimetre je bil matri v prepovedanem položaju. Milan z mnogo več nastopi LP, in poškodbami, dokaj dobro konkurira v seriji-a. Če se pa vrnejo poškodovani pa mislim da nimamo kaj debatirat. Forza MILAN!
Merkel 27.2.2012, 23:15 Prijavi komentar
dejte že mir no
juventinoVIDAL 27.2.2012, 22:27 Prijavi komentar
vi ste pukli vsi po vrsti...oškodovan je bil prav tako juventus za gol, nič več nič manj kot milan, samo da je juventus dobesedno zatresel mrežo ;) pač se je sodnik pokakal, ker vam ni dvignil zastavice, da ste dali gol, zato jo je pa matriju v "prepovedanem položaju" kateri seveda ni obstajal! in še enkrat če bi bil mexes izključen bi vi popušili k...kot ste že dve tekme pred tem! zdaj pa amen in če ne razumete si dajte milanisti k..pod kamen! forzaaaaa juventuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuus!! :D
nogometas100 27.2.2012, 21:31 Prijavi komentar
retropil lep dokaz za ofsajd....ampak..... Odločba 1 V definiciji ofsajd položaja »bliže nasprotnikovi prečni črti« pomeni, da je del glave, telesa ali nog bliže nasprotnikovi prečni črti od žoge in predzadnjega obrambnega igralca. Roke niso vključene v to definicijo. :)) razložiš?
kaslc 27.2.2012, 20:25 Prijavi komentar
@fucbi lepo si to napisu:) letos bo še težka! FJ!
kaslc 27.2.2012, 20:19 Prijavi komentar
@janezdolar, razloži mi kak to misliš da je juve dosti slabši od milana? Mogoče sklepaš po medsebojnih dvobojih v tej sezoni? Ali po številu porazov? Ti in Nogomania očitno pozabljate, da je tudi Juventusu bil razvljavljen ničmanj regularen gol. In če preštejemo sodniške napake v tej tekmi so bile nekje 3:2 v Milanovo korist oz. Juventusovo škodo. Milan je imel več od igre (dobrih 60 minut) in bi si resnično zalužil več, vedar je dejstvo da so zadetek dosegli po osnovni napaki Juventusove ožje obrambe in nesrečnega odboja od branilca, na koncu pa bi kajlahko ostali praznih rok. Regularen razveljavljen gol na tej tekmi je prva večja napaka sodnikov v Juventusovo korist v tej sezoni. Pozabljaš, da so sodniki Milanu v tej sezoni piskali penal v več kot parih kočljivih situacijah... Juventus je ekipa z najmanj dosojenimi enastmerovkami letos v ligi. Pa še ta je bila dosojena v že odločeni tekmi. In po doslej prikazanem jaz nebi dal roke v ogenj da se Juve nebi vrnil tudi po rezultatu 2:0... Mogoče se gdo spouni Napolija... In ja imaš prav: 1. na takšen način se ne zmaguje(a si mogoče videl da bi gdo zmagal?) in 2. Milan bo dobil priložnost da pokaže zakaj je po vašem mnenju veliko boljši od Juventusa še zadnjič (beri četrtič) v tej sezoni na povratni tekmi polfinala Italijanskega pokala... Legenda janezek :) Strinjam se s tem da je bil Vidalov prekršek za rdeči karton, ampak to je bila posledica (razen Vidalove naivnosti in želje) provokativne in agresivne igre Milanovih igralcev, (Van Bommel- podrl Vidala v 1. polčasu in ga potem zadel v glavo s kopačko ko je bil že na tleh in se pobiral, Muntari, Mexses- da ne omenjam njihovih vložkov, ker to ne spada na tovrstna športna prizorišča) kar je tudi razumljivo, tekma je imela namreč visok vložek, in ob tem da igraš z nasprotnikom ki te je do zdaj dvakrat nadigral, enkrat praktično z drugo ekipo, se verjetno počutiš ogroženega. Ja in še enkrat, glede tega težko prebavljivega gola, imeli ste ga na pladnju, Buffon je bil na tleh, zakaj mu potem podajat v roke? Zahvalite se interašu... Pokazu je kaj je...
Chief_GrandeJuve 27.2.2012, 17:49 Prijavi komentar
Juventus še zdaleč ni v top formi. Še leto ali dve in Juventus bo nazaj.
JuventinoKrasic 27.2.2012, 17:17 Prijavi komentar
fucbi vredno spoštovanja! Diniho80 ti si epic fail.. včasih se delaš da maš neki respect a nisi vreden kilo gnoja ;)
juventinoVIDAL 27.2.2012, 17:02 Prijavi komentar
retropil takrat je žoga že potovala proti matriju! sploh pa je to slika iz nekega portala milana, saj se je sodnik ki vam v 1 polčasu ni dosodil gola bal in je dvignil zastavico! forza juventus!