Anže Zajič   7. april 2013
Adriano Galliani je bežal pred navijači Fiorentine

Moral se je skriti

Adriano Galliani gostovanja AC Milana v Firencah ne bo ohranil v prijetnem spominu. Ne samo zaradi rezultata, pač pa tudi zaradi dogajanja ob koncu prvega polčasa.
(foto: splet)
Sporna izključitev Nenada Tomovića ob koncu prvega polčasa tekme Serie A med Fiorentino in AC Milanom je še kako razjezila navijače domače kluba. Nekateri so bili celo tako besni, da so želeli kar vdreti v prostor za posebne goste, kjer je bil njihova tarča številka ena podpredsednik gostujočega kluba Adriano Galliani. S slednjim so želeli obračunati kar s pestmi, zaradi česar je moral gologlavi uradnik praktično pobegniti pred razjarjeno množico.

Medtem ko je navijače miril celo župan Firenc Matteo Renzi, je Galliani ob spremstvu zapustil tribuno in nato drugi polčas spremljal kar iz garderobe, v kateri je bila nastanjena ekipa njegova kluba.
Komentarji: 13
boyaninho 8.4.2013, 17:15 Prijavi komentar
trezegol ko ima pa juve 11-m je pa vse tiho in super.da sodnik ne piska roke pa od blizu gleda potem pa res ne vem.pa kolk 11-m je imel milan v tej sezoni lepo te prosim.take bedarije pišete samo taki ko niste navijači oziroma ne marate acmilan.
Trezegol 8.4.2013, 13:35 Prijavi komentar
boyainho ne kličejo vas zastonj AC Penal. FIGC pa je letos nardila vse da bo Milan prišel v Champions.Za tisto roko granqvista na tekmi Juve-Genoa so tako FIFA kot UEFA rekli da je bila in FIGC (ki ima izgleda drugačne kriterije za roko,verjetno da če je proti milanu in napoliju je če ne pa ni) pa da ni.Prav me zanima kaj bi se odločli FIFA in UEFA za tisto roko Isle proti Milanu.FIGC = Federazione Italiana Giuoco Corrotto. SMRADI
reddevils 7.4.2013, 19:23 Prijavi komentar
Tega pa nisem vedel. V glavnem od danes naprej ima Fiorentina en velik minus pri meni:) Oz. ne tako klub,bolj navijači.
boyaninho 7.4.2013, 18:50 Prijavi komentar
ja pa ljudje božji kolk je pa imel v letošnji sezoni milan 11-m?! pa ne mi pisat takih oslarij jebemti.kaj vi gledate.
HamKam 7.4.2013, 18:30 Prijavi komentar
nilvap1948, kje si pa bil, ko se je prejšnjo sezono isto vprašanje postavljalo za juventus? Drugače me pa sploh nič več ne preseneča ... italija in sodniki ... to enostavno ne gre skupaj.
Montana 7.4.2013, 18:30 Prijavi komentar
To se pa strinjam ja, da 11m so imeli pri Milanu to sezono več kot dovolj in to pri rezultatih, ki odločajo tekme.
nilvap1948 7.4.2013, 18:06 Prijavi komentar
Vse se vrača,vse se plača.Nepravična izključitev Tomoviča,čist penal za Milan.Ma pri tolkih dosojenih neobstoječih penalov vkorist MIlana,se mora nekaj vrniti.Kolko točk manj ,bi imel Milan brez pomoči sodnikov???
Montana 7.4.2013, 18:00 Prijavi komentar
Kako slabi sodniki so pa tukaj v Serie A. Gledal sem tekmo od Milana in sem se za glavo držal celo tekmo. Prvega penala Fiorentine ni bilo, drugi čisti penal. Čista roka nekoga od Fiorentine, ni penala. Sodnik 5m stran ni vidu. Balloteli pa bo zelo manjku Milanu na naslednji tekmi. Drugače pa Milanisti lahko krivite samo Alegrija danes, ki se je z enmu več tako zaprl, čeprav se je Juventus tudi ob rezulratu 2:0 ampak so vsaj zmagali na koncu ;) FORZA JUVE!
Dinho8O 7.4.2013, 17:42 Prijavi komentar
Kako mora bit hudo, ko imaš tak prazno glavo, kot nekateri tukaj...pretty boring.
boyaninho 7.4.2013, 17:23 Prijavi komentar
mihaor oprosti a si gledal nogomet al navijče in okolino stadiona.dej nehi s takimi otročjimi komentarji vidim da nimaš pojma o nogometu.oprosti ampak žal mi je.