Uredništvo    17. avgust 2015
Presenetljiv izpad Chieva

Luiz Adriano zadel na debiju

Milan je v šestnajstini finala italijanskega pokala z 2:0 premagal Perugio, enega od zadetkov pa je dosegel tudi novinec Luiz Adriano. Izpad Chieva z Boštjanom Cesarjem in Valterjem Birso.
24.6.2017 | Evropske lige
Milan je prvo uradno tekmo nove sezone odigral v šestnajstini finala italijanskega pokala, na kateri se je pomeril z drugoligašem Perugio. Trener Milana Siniša Mihajlovič je v ogenj poslal močno enajsterico, v kateri sta prvič v napadu skupaj zaigrala novinca Carlos Bacca in Luiz Adriano, od prve minute pa je predstavil tudi nedavni prišlek Alessio Romagnoli. Milan je slavil z 2:0, oba zadetka pa sta padla v prvem polčasu in sicer po zaslugi Japonca Keisukeja Honde in nekdanjega golgeterja Šahtarja Luiza Adriana.

Veliko manj razlogov za zadovoljstvo sta imela slovenska reprezentanta Boštjan Cesar in Valter Birsa, ki sta na prvi uradni tekmi sezone doživela grenak poraz. Chievo je namreč izpadel proti nižjeligašu Salernitani, ki je zmagoviti zadetek dosegla v 120. minuti.