Damjan Tratnik   7. marec 2012
Zlatan Ibrahimović je trepetal

Ibro je bilo strah

Zvezdnik Milana Zlatan Ibrahimović je priznal, da je med včerajšnjo tekmo v Londonu večkrat v strahu pomislil na to, da bi Arsenal lahko povsem izničil prednost Milana s prve tekme.
18.10.2017 | Evropski pokali
Zlatan Ibrahimović je tako kot večina navijačev in nogometašev Milana včeraj v Londonu trepetal. Presenetljivo agresivni, samozavestni in učinkoviti Arsenal je v prvih 45 minutah dobesedno letel, po izjemnem začetku pa je tudi Ibrahimović priznal, da se je v mislih vse bolj zatekal k črnemu scenariju.

"Čutim veliko olajšanje. Vselej, ko je Arsenal krenil v napad, sem pomisil 'kaj pa, če zabijejo še četrtega'. Ob polčasu nam je trener dejal, naj se umirimo . Eden drugega smo skušali bodriti, vendar pa po zaostanku z 0-3 to ni lahko. Iz te tekme se ne moremo naučiti ničesar. Moramo se zgolj učiti iz svojih lastnih napak," je po tekmi povedal švedski zvezdnik.