Uredništvo    16. februar 2016
Mario Balotelli nima svetle prihodnosti pri AC Milanu

Balotelli je zakockal kredit

Siniša Mihajlović z minutami, ki jih je Mario Balotelli odigral minuli konec tedna proti Genoi, ni bil zadovoljen. Italijan bržkone nima prihodnosti med Rossoneri.
Handanović dobil ultimat
Postavanje, sprehajanje, brez prave želje. Tako nekako so izgledale minute, ki jih je na koncu prvenstvene tekme med Milanom in Genoo minuli konec tedna odigral napadaec Mario Balotelli. Milan je tekmo dobil z rezultatom 2:1, a v zadnjih minutah močno popustil, kar je močno razjezilo trenerja Sinišo Mihajlovića. Kritiziral je tudi Balotellija, ki se v svoji drugi epizodi med Rossoneri nikakor ne znajde. Prednost pred njim imata Bacca in Niang, pa tudi Menez. In pri tem bo ostalo.

Italijanski mediji poročajo, da je Balotelli bržkone postal zadnja izbira Siniše Mihajlovića v napadu. Z drugimi besedami to pomeni, da nekdanji nogometaš Interja in Manchester Cityja po koncu letošnje sezone ne bo ostal v Milanu, ampak se bo moral vrniti v Liverpool. Preprosto zato, ker na igrišču daje premalo.