Damjan Tratnik   20. februar 2014
Sacchi je videl napredek

50 minut igrali kot ekipa

Arrigo Sacchi, legendarni trener AC Milana, je Rossonere prvič letos videl igrati kot ekipo. "No, vsaj 50 minut so igrali tako," pravi Sacchi.
(foto: /)
Končno je na tekmah AC Milana nekaj dobrega videl tudi Arrigo Sacchi, legendarni trener tega kluba, ki je bil, tako kot mnogi navijači, v letošnji sezoni predvsem razočaran. Rossoneri so namreč igrali slabo in temu primerni so bili tudi rezultati. Izgubili so sicer tudi sinoči, ko je v Milanu slavil Atletico Madrid, vendar s to razliko, da so tokrat igrali precej bolje kot doslej.

"Prvič v letošnji sezoni je AC Milan igral kot ekipa. Vsaj 50 minut. Seedorf je uravnotežil ekipo. Milan je bil letos prepogosto ekipa posameznikov, ne pa ekipa kolektiva," je dejal 67-letni Sacchi.