Kevin Kampl je s selitvijo v Osnabruck zadel v polno, saj pri svojem novem klubu redno igra, na obračunu proti Saarbrucknu pa se je prvič vpisal tudi med strelce.
Dortmund nazaj na vrh
20.9.2017 | Evropske lige
Največji ameriški biser pri We...
James blestel v prvi enajsteri...
Mladi slovenski reprezentant Kevin Kampl je v letošnjem poletnem prestopnem roku zapustil vrste Bayerja iz Leverkusna in se preselil v Osnabruck - tudi zaradi tega, da bi lahko več in bolj redno igral. Zaenkrat je zadel v polno, saj je član udarne enajsterice svojega novega kluba, ta konec tedna pa se je v vijoličastem dresu tudi prvič po prestopu vpisal med strelce. To mu je uspelo na tekmi proti Saarbrucknu, ki je pred svojimi gledalci vodil že z 2:0, kljub temu pa ostal brez zmage. Skorajda sanjski preobrat je zaključil prav Kampl, ki je v 58. minuti, šest minut po prvem zadetku svoje ekipe, postavil končni rezultat - 2:2.

Klub 20-letnega v Solingenu v Nemčiji rojenega slovenskega nogometaša je po sedmih krogih tretje nemške lige sicer šele na 15. mestu, potem ko je doslej slavil le enkrat, kar štirikrat pa je remiziral.