Uredništvo    1. april 2012
Klemen Lavrič zapečatil zmago svojega kluba

V polno petič v sezoni

S petim golom v tej sezoni je Klemen Lavrič svojemu nemškemu klubu Karlsruheju pomagal do zmage, s katero se je dvignil z zadnjega mesta na lestvici druge Bundeslige.
Danes odločitev o Dembeleju
Po petih tekmah brez zadetka je izkušeni slovenski nogometaš Klemen Lavrič tokrat znova meril v polno - petič v sezoni. Nekdanji kapetan reprezentance je obračun med njegovim Karslruhejem in Unionom iz Berlina začel na klopi za rezerve, v igro pa je nato prišel v 76. minuti. Za zadetek je potreboval osem minut, v 84. je izkoristil podajo soigralca Alexandra Iashvilija in zapečatil zmago domačih z 2:0.

Nekdanjemu prvoligašu Karlsruheju je zmaga sicer prišla še kako prav, saj se je z njo dvignil z zadnjega mesta na lestvici. Trenutno je na šestnajsti poziciji, ki ob koncu sezone prinaša dodatne kvalifikacije za obstanek v drugi nemški Bundesligi.