Uredništvo    1. junij 2013
Finale nemškega pokala

Popoln zaključek Bayerna

Bayern je v finalu nemškega pokala s 3:2 ugnal Stuttgart in zgodovinsko sezono sklenil še s tretjo veliko lovoriko. Junak finalne tekme Mario Gomez, ki je v drugem polčasu zabil dva odločilna zadetka.

BAYERN 3:2 STUTTGART
Muller 37. (11m), Gomez 48. in 61.; Harnik 71. in 80.

Stadion: Olimpijski stadion v Berlinu. Gledalcev: 75.420. Sodnik: M. Gräfe (Nemčija).

Bayern: Neuer; Lahm, Boateng, Van Buyten, Alaba; Martinez, Schweinsteiger; Robben (od 83. Timoščuk), Muller, Ribery (od 91. Shaqiri); Gomez (od 62. Mandžukić). Trener: Jupp Heynckes

Stuttgart: Ulreich; Tasci, Niedermeier, Molinaro (od 67. Sakai); Rudiger, Gentner, Boka; Harnik, Traore (od 75. Cacau), Maxim (od 62. Okazaki); Ibišević. Trener: Bruno Labbadia
Komentarji: 18
boby west 2.6.2013, 17:45 Prijavi komentar
piksi poslušaj brata on je bolj pameten kot ti ;)
FCB 2.6.2013, 14:09 Prijavi komentar
eh masjter ima mal selektiven spomin
ales10 2.6.2013, 13:46 Prijavi komentar
Bayern zasuženo na vseh frontah, tako zasluženo kot že dolgo nihče!
Thomas Müller 2.6.2013, 12:44 Prijavi komentar
@Majster, kako mislis gratis? dve minuti prej je bil storjen prekrsek nad Robnom pa ni bilo dosojene enajstmetrovke.....
Majster 2.6.2013, 10:02 Prijavi komentar
Žalostno, da so po tako zanimivem prvem polčasu morali dodeliti gratis enajstmetrovko Bayernu, da naj le ne bo tako zanimivo...
Marjan 2.6.2013, 09:37 Prijavi komentar
Do torka počakat in bo Jupp javno razkril svojo prihodnost na tiskovni konferenci, kjer se bo zraven še poslovil od Münchena in novinarjev. Sam sem sicer pričakoval da se bo zjasnil kmalu po včerajšnji tekmi, ampak se žal ni.
FCB 2.6.2013, 09:15 Prijavi komentar
UNHOLY CULT hehe no pol bi bil hitler zadovoljen letos ce je tako fasisti bi se pa spet skrivali oz mnozicno predajali :)
Anz€ 2.6.2013, 09:00 Prijavi komentar
velika napaka, da so pripeljali Pepa..heykes si zasluži veliko več in upam da bo v bodoče trener Reala
Nikki 2.6.2013, 08:37 Prijavi komentar