Uredništvo    20. oktober 2012
Dominic Maroh je zatresel mrežo v drugi nemški ligi

Maroh med strelci

Dominic Maroh je po prvi pravi tekmi v dresu Slovenije zabil še svoj prvenec v dresu Kölna. Prispeval je zadetek ob zmagi nad Jahn Regensburgom.
14.10.2017 | Evropske lige
Dominicu Marohu sta se v zadnjih nekaj dneh zgodili dve pomembni stvari. Najprej je, potem ko Boštjan Cesar ni mogel zaigrati, dobil priložnost v kvalifikacijah za SP 2014. Odigral je tekmo v Tirani. Slovenija jo je žal izgubila, toda Maroh je bil lahko vesel vsaj svoje prve prave reprezentančne preizkušnje. Po reprezentančnih obveznostih je Maroh s svojim klubom, nemškim drugoligašem Kölnom, danes gostoval pri ekipi Jahn Regensburg. Kozlički so tekmo izgubljali z 0:2, na koncu pa izvlekli zmago. V 87. minuti je zaostanek znižal Ujah, tri minute za njim je izenačil Maroh, Bigalke pa je globoko v sodnikovem podaljšku zadel za zmago. Za Maroha je bil to prvi ligaški zadetek v dresu Kölna.

Mišo Brečko, drugi slovenski reprezentant pri Kölnu, je tako kot Maroh odigral celotno srečanje. V 67. minuti je Brečko zakrivil enajstmetrovko, iz katere so domačini povedli z 2:0.