Nekdanja reprezentanta Klemen Lavrič in Goran Šukalo sta se v nedeljo vpisala med strelce v drugi nemški ligi. Ne Karlsruhe ne Duisburg ob tem nista slavila.
Leipzig znova bližje Bayernu
19.2.2017 | Evropske lige
Sredinec za navijače Herthe
Srečni Bayern, prisebni Lewa
V drugi nemški ligi so bile danes odigrane tri tekme, na dveh pa sta se med strelce vpisala tudi nogometaša iz Slovenije. V polno sta merila dva nekdanja reprezentanta, njuna zadetka pa sta bila skupno dovolj le za točko.

Klemen Lavrič je Karlsruheju v Rostocku v 78. minuti priigral rezultat 1:1, njegov primorski kolega Goran Šukalo pa je bil akter edinega zadetka za Duisburg ob porazu proti Bochumu. Slednji je pred svojimi gledalci slavil z 2:1, Šukalo pa je v 54. minuti izenačil na 1:1. V ponedeljek se bo med strelce poskušal vpisati še Zlatko Dedič - njegov Dynamo bo doma igral proti Eintrachtu iz Frankfurta.