Uredništvo    14. maj 2011
Nemčija, 34. krog

Eintracht izpadel, Nova zadel

V troboju za obstanek v prvi ligi je najkrajši konec potegnil Eintracht iz Frankfurta, ki se je po porazu v Dortmundu vsaj za leto dni poslovil od prvoligaškega statusa. Novakovič zadel še sedemnajstič.
Dembele še naprej v suspenzu
Lucas Barrios je z dvema zadetkoma Eintracht pognal v drugo ligo. (foto: Getty Images)
- Nemčija:

34. krog

Sobota
KOLN 2:1 SCHALKE
Novakovič 25., Jajalo 60.; Raul 87.
Mišo Brečko je odigral celo tekmo in asistiral pri prvem zadetku, katerega je dosegel Milivoje Novakovič. Slednji je zabil že svoj 17. letošnji zadetek, igrišče pa je zapustil v 79. minuti.

KAISERSLAUTERN 3:2 WERDER
Nemec 7., Rodnei 9., Lakić 30.; Frings 43., Arnautović 55.

FREIBURG 0:1 BAYER LEVERKUSEN
Makiadi 45. (ag.)

BAYERN MUNCHEN 2:1 STUTTGART
Gomez 37., Schweinsteiger 71.; Okazaki 24.

HOFFENHEIM 1:3 WOLFSBURG

Firmino 49.; Mandžukić 60. in 73., Grafite 78.

BORUSSIA D. 3:1 EINTRACHT
Barrios 68. in 90., Russ 72. (ag.,); Rode 46.
Rdeči karton: Titsch Rivero 80. (Eintracht)

HAMBURG 1:1 BORUSSIA M.
Ben-Hatira 71.; Arango 42.

HANNOVER 3:1 NURNBERG
Haggui 30., Rausch 61., Ya Konan 78. (11m); Wiessmeier 35.

MAINZ 2:1 ST. PAULI
Schurrle 58. (11m), Allagui 82.; Lehmann 42.

PovezavaVse o Bundesligi
Komentarji: 4
FcBayernMünchen 15.5.2011, 14:21 Prijavi komentar
Ja Gladbach je spomladi igral res neverjetno, še posebej pa proti koncu sezone.Odlična forma spomladi tudi Stuttgarta, ki je bil jeseni celo predzadnji. Neverjetno kako je Eintracht izpadel.Še par krogov nazaj je imel 7točk pred Gladbachom in je imel na tekmi proti Bayernu vse v svojih rokah, vodil z 1:0, Gekas je pet minut pred koncem zgrešil 1000% priložnost, nato je pa bayern zabil in eintracht je dobil le točko, nato pa vse tekme do konca izgubil. Če bi tisto tekmo zmagali, sem prepričan, da bi eintracht obstal. Zanimivo, da je ekipa, ki je igrala v polfinalu lige prvakov na koncu le za 4točke oddaljena od cone izpada.
DG 15.5.2011, 10:44 Prijavi komentar
Neverjetno, kake tekme je ob koncu odigral Gladbach, tega več noben ni pričakoval, dejansko so bili že odpisani. Upam sedaj samo, da Bayern dobi v kvalifikacijah te nadute miljarderje iz citya in se jih izloči.
manutd<3 15.5.2011, 08:35 Prijavi komentar
slovenska dvojica ubija mišo podaja nova gole daja
chelseaFC 14.5.2011, 17:41 Prijavi komentar
Bravo Novaković. Pa lahko bi napisali, da je BvB zgrešila dve enajstmetrovki. Eno Barrios in eno Dede