Uredništvo    3. februar 2013
Bundesliga, 20. krog

Dortmund prvi osvojil Leverkusen

Dortmund je slavil na derbiju kroga v Leverkusnu in Bayerju zadal prvi domači poraz v letošnji sezoni. Aktualnim prvakom je zmago le minuto po izenačenju priigral Robert Lewandowski.

NURNBERG 2:1 GLADBACH
Simons 4. (11m), Pekhart 30.; Herrmann 58.

BAYER LEVERKUSEN 2:3 DORTMUND
Reinartz 58. in 62.; Reus 3., Blaszczykowski 9. (11m), Lewandowski 63.

POVEZAVA: Vse o Bundesligi
Komentarji: 26
<< < | 1 | 2 | 3 | > >> Starejši naprej | Novejši naprej
ales10 4.2.2013, 09:24 Prijavi komentar
@viking-juve.. Si pa duhovit :))
viking-juve 3.2.2013, 23:22 Prijavi komentar
ha ha ha deutsche scheis bundes liga................juventus vas nabije kadar koli smradi h.t.e.r.j.e
LEGEND50 3.2.2013, 21:41 Prijavi komentar
ne, danes Sahin ni igral, je pa bil na klopi :D
EL_Tigre 3.2.2013, 21:35 Prijavi komentar
Kaj Sahin je danes igral?
LEGEND50 3.2.2013, 17:42 Prijavi komentar
sid 3.2.2013, 01:33 Maš prav, definitivno trenutno najbolša liga v nogometu.... pol angleška... pol pa prepad večji ko Grand Canyon pol pa vse ostale
LEGEND50 3.2.2013, 17:40 Prijavi komentar
0 : 2 že v 8 minuti za BVB :)
Yrke 3.2.2013, 01:57 Prijavi komentar
@fefe mandžo ga vrgel ven z postave :P Gomez bil poškodovan je mislil da se bo sprehodil nazaj v prvih 11 pa ne more haha :D
sid 3.2.2013, 01:33 Prijavi komentar
Komaj čakam na LP! Če bo šlo tako naprej se nam obeta Nemški finale hehe.... Sicer navijam za Bayern, samo sem letos zelo vesel oz. zelo privoščim vsem ekipam bundeslige čim višjo uvrstitev....predvsem zato, ker "poznavalci" ne dojamejo kje je ta liga trenutno v Evropi.... Drgač pa itak Mario ni še pravi, je bil kar nekaj časa odsoten....Čeprav bi raje videl hrvata v špici, je bolj delaven...Mario pač bol "stoji" in čaka na podajo, ter skoraj vedno zabije....
Toni Kroos 3.2.2013, 00:45 Prijavi komentar
Robben je "spizdil" v slačilnico ker ni zadovoljen z svojo minutažo, rad bi igral več, vendar trenutno pač ni na nivoju. Na nivoju je bil tako ali tako samo prvo sezono pri Bayernu, potem pa je začel z svojim egoizmom in velikimi kiksi(zastreljanih XXX penalov). Trenutno je pač Müller za klaso boljši od njega :)
sobocan 2.2.2013, 22:07 Prijavi komentar
mia san mandžo! kako dela mojster, nemorem prehvalit celotne ekipe res, edino švajni ni več v tisti stari formi, ali se meni samo zdi ?! :D v ligi prvakov pa more pomoje kakšno tekmo tudi robben začet, saj v takih odločilnih tekmah rabimo eksplozivnost ki ga imata samo ribery in robben, proti arsenalu nebo takšne posesti kot v bundesligi :)