Uredništvo    3. februar 2012
Zadetek slovenskega reprezentančnega napadalca

Dedič potrdil zmago Dynama

Slovenski reprezentančni napadalec Zlatko Dedič je v 20. krogu druge nemške lige z Dynamom gostil Greuther Fürth in ga premagal s 3:1. Dedič zadel za 3:1.
18.8.2017 | Evropske lige
Dynamo iz Dresdna je svojo tekmo 20. kroga druge nemške lige odigral že nocoj. Gostil je Greuther Fürth in ga z izidom 3:1 tudi premagal. Za Dynamo je bila to sedma zmaga v sezoni, pri njej pa je imel prste vmes tudi slovenski reprezentančni napadalec Zlatko Dedič. Primorec, ki v Dresdnu igra kot posojen nogometaš Bochuma, je namreč odigral celotno tekmo, si prislužil rumeni karton, v 73. minuti pa prispeval tudi zadnji zadetek na tekmi in tako zapečatil zmago Dynama z rezultatom 3:1.

Za Zlatka Dediča, ki je k Dynamu prišel predvsem po minutažo, ki je pri Bochumu ni bil deželen, je bil to šesti prvenstveni zadetek v letošnji sezoni.