Uredništvo    25. julij 2011
Odzval se je klicu Belorusov

Brdarić sprejel zanimiv izziv

Thomas Brdarić, ki je dolga leta igral za Bayer, kratek čas pa tudi za nemško reprezentanco, se je preselil v Belorusijo in postal športni direktor Dinama iz Minska.
SORODNE NOVICE
Najbolj leni, a najbolj učink...
31.10.2011 | Evropske lige
"Padla" tudi Bayer in Werder
31.7.2011 | Evropske lige
"Krožnik" za Borussio Dortmund
14.5.2011 | Evropske lige
"Novakoviča želimo zadržati"
5.5.2011 | Evropske lige
Kaiser: Bundesliga je izgublj...
14.10.2010 | Evropske lige
Kdo pravi, da bo rezervist
2.8.2010 | Evropske lige
(foto: SPS)
Nekdanji nemški reprezentant balkanskih korenin Thomas Brdarić se je odločil za zanimivo avanturo. Zdaj že upokojeni nogometaš, ki se želi preizkusiti v trenerski oziroma direktorski vlogi, je namreč sprejel ponudbo beloruskega kluba Dinamo iz Minska, pri katerem bo služboval kot športni direktor.

"Izziv je zanimiv. Seveda s seboj nisem prinesel čarobne paličice," pravi Brdarić, tudi občasni pevec, za katerega bo to druga direktorska služba v karieri, doslej je že služboval pri klubu Union Solingen, a ni bil preveč uspešen. Kot nogometaš je Brdarić igral za Stuttgart, Fortuno Düsseldorf, Köln, Bayer Leverkusen, Hannover in Wolfsbrug. Upokojil se je leta 2008.
Komentiraj
OBJAVI
OGLAŠEVANJE